Menu

najciekawsze sny

opisy moich najciekawszych snów

Brałam udział w pościgu... (trochę drastyczne)

chomikemila

... Wszystko wyglądało jak serial akcji, ale to było moje życie. Goniłam przestępcę po dachu jakiegoś budynku. Nagle wybuchła bomba obok mnie. Upadłam i zauważyłam, że moja głowa leży kawałek dalej, patrzyłam na nią z perspektywy szyi. Dokładnie widziałam wnętrze szyi (co jest dziwne, ponieważ w rzeczywistości nigdy tego nie widziałam). O dziwo nie było nigdzie krwi. Wzięłam swoją głowę i nałożyłam na jej miejsce. Wróciłam do domu, ale musiałam uważać by głowa nie spadła. Nie ruszałam szyją, nie schylałam się, podczas jazdy ciągle ją trzymałam. Tuż po powrocie kazałam tacie, który jako jedyny był w domu, zadzwonić po lekarza. Poszłam do łazienki, do lustra. Stanęłam przed lustrem. Wyglądałam normalnie, ale wokół szyi biegła czerwona rana.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Jest to sen sprzed około miesiąca, nie wiem czemu go nie wrzuciłam wcześniej. Pamiętam, że następnego dnia cały czas miałam uczucie jakby moja głowa jedynie leżałam na szyi.

© najciekawsze sny
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci