Menu

najciekawsze sny

opisy moich najciekawszych snów

Pojechałam z rodzicami i siostrą do części mojego osiedla...

chomikemila

... najdalej od mojego domu. Wszystko wyglądało tam inaczej. Przypominało to puste pole z budującymi się domami. Większość z nich nie miała jeszcze otynkowanych ścian. Można było wchodzić do większość domów, ponieważ czekał na sprzedaż. Okazało się, że kilka z nich kosztowała nawet 10-ciokrotnie więcej niż pisali w internecie. Kiedy oglądaliśmy wykończony dom (ale bez mebli) zobaczyłam, że tuż obok mieszkają moje dwie koleżanki (siostry). Po chwili przyszedł pewien chłopak, który był bratem moich koleżanek (choć wszyscy wyglądali inaczej i nawet wiek mieli inny). Poprosił mnie bym mu pomogła zajmować się z malutką siostrą. Zgodziłam się, bo ogólnie nie mam nic do małych dzieci.

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Silikony Marcolla] *.internetdsl.tpnet.pl

  No niestety, czasem te domki są bardzo drogie :(

 • chomikemila

  no niestety :(

 • Gość: [Top Szamba Betonowe] *.cable.smsnet.pl

  Teraz, dość często budowane są osiedla domków jednorodzinnych. Nie ukrywam, że sam w jednym z nich chciałbym zamieszkać. Niestety, w miejscowości, w której aktualnie mieszkam, są one bardzo drogie (mieszkam w Szczecinie).

 • Gość: [Blaszane garaże] *.artnet.gda.pl

  W pełni Ciebie rozumiem - sam, również chętnie bym zamieszkał w takim domku. Ustal sobie taki cel i dąż do niego, a jestem pewny, że kiedyś uda Ci się w nim zamieszkać. Trzymam za Ciebie kciuki!

© najciekawsze sny
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci